Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
Весь асортимент можна подивитися на сайті https://darsy.com.ua/ua/product_list |
Дуже ефектне доповнення вашого святкового декору.
Святковий дерев'яний декор - це невід'ємна частина будь-якого свята! Дерев'яні новорічні іграшки прикрасять вашу ялинку, і атмосфера стане ще більш святкової! Дерев'яні іграшки можна використовувати як прикраса ялинки, можна використовувати як прикрасу інтер'єру. Відмінна ідея для Новорічного подарунка. Оригінальна конструкція сувенір прикрасить будь-який інтер'єр.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Фанера |
| Ширина | 9 см |
| Довжина | 9 см |
| Діаметр | 9 см |
| Колір | Коричневий |
| Додаткові елементи декору | Ялинкові іграшки |
- Ціна: 15 ₴

