Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір для творчості включає:
- Синтетичне полотно, натягнуте на дерев'яну рамку з нанесеними контурами майбутнього малюнка.
- Водорозчинні акрилові фарби (від 15 до 40 кольорів).
- Пензлі різного розміру;
- Спеціальне настінне кріплення з шурупами.
- Детальна схема-інструкція, що повторює зображення полотна з проставленими номерами.
Попередження!!! Фарби висихають дуже швидко! Переконайтесь, що кришка контейнера закрита, коли Ви не використовуєте фарбу. Не залишайте пензлі в фарбі! Вимийте пензлі ретельно після використання. Не допускайте повного висихання фарби на руках, одязі або предметах інтер’єру! Вимийте їх якомога швидше
.Відправка 1-3 дні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Origami |
| Страна производитель | Украина |
| Жанр | Герои кинофильмов |
| Ориентация | Вертикальная |
| Уровень сложности | 3 |
| Длина | 50 см |
| Ширина | 40 см |
| Количество цветов | 20 |
| Материал | Холст |
| Тип краски | Акриловая |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 40х50 |
| Вес | 0.5 г |
| Высота | 2 мм |
| Предназначение | Унісекс |
- Цена: 274 ₴



