
Картина за номерами зі світлодіодною підсвіткою Riviera Blanca Color sky 40x50 см (ГР-034)
236 ₴
- В наличии
- Код: ГР-034
+380 (66) 763-85-67
АнастасияУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Картина за номерами Riviera Blanca з підсвічуванням – це чудовий подарунок, гарний сувенір та корисне придбання для творчого дозвілля, адже результат заняття таким хобі – користь для здоров'я (відпочинок).
У комплект входить: полотно на дерев'яному підрамнику, акрилові фарби, художні пензлики, світлодіодна гірлянда, кріплення для гірлянди.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Riviera Blanca |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 50 см |
| Жанр | Космос |
| Количество цветов | 15 |
| Ориентация | Вертикальная |
| Уровень сложности | 4 |
| Ширина | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.5 г |
| Высота | 2 мм |
| Размер | 40х50 |
- Цена: 236 ₴



