Описание
Характеристики
Информация для заказа
В набір входить: 25x25 см - 2 картини. Артикули картин: КГ-004, КГ-016. Створюй веселу колекцію для дитячого інтер’єру з Riviera Blanca.
Готові інтер'єрні рішення.
Кожна картина з набору має повну комплектацію: полотно на підрамнику, акрилові фарби, гіпсові фігурки, пензлик, клей, кріплення для готової картини.
Все що потрібно для створення ідеального затишного простору дитини.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Riviera Blanca |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 25 см |
| Жанр | Транспорт |
| Ориентация | Горизонтальная |
| Уровень сложности | 3 |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.25 г |
| Высота | 2 мм |
| Размер | 25х25 |
- Цена: 230 ₴



